HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

V našej škole máme výborných recitátorov! Presvedčili sme sa o tom nielen v triednom  kole súťaže v prednese poézie a prózy HVIEZDOSLAVOV KUBÍN, ale aj v rámci školského kola súťaže. Súťaž sa konala 20. 2 .2019. Súťažiacich bolo 35. Vyhodnotenie: Poézia I.kategória 1. Felix Alexander Maar 2. Sára Holúbeková 3. Miriam Grambličková II. kategória Marek […]

Korčuľovanie

Hurá, ideme sa korčuľovať! Naša škôlka zorganizovala kurz korčuľovania v Pezinku, kde si deti vyskúšali korčuľovanie na ľadovej ploche. Pre deti to bol veľmi prijemný zážitok, na ktorý nezabudnú. Týmto chceme poďakovať Happy Kids, že sa celý týždeň venovali deťom a mohli zažiť radosť z korčuľovania.

Hurá, ideme sa lyžovať!

V januári, keď nám konečne nasnežilo, sme sa zúčastnili kurzu lyžovania. Lyžovanie  bolo pre nás neopakovateľným zážitkom! Detská radosť zažiarila v očkách detí, keď dostali po ukončení pravú medailu za výborné  lyžovanie. Týmto chceme opäť poďakovať Happy Kids, že sa celý týždeň venovali deťom a mohli zažiť radosť z lyžovania.