Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Športový Deň detí

Zábava, dobrá nálada, úsmev na tvárach detí. Tak to má byť! Veď dnes majú svoj sviatok, svoj „Deň D.“ Tento rok ho žiaci oslávili spoločne a športovo. Veď ako sa hovorí: „V zdravom tele zdravý duch.“

            Ráno všetci žiaci nedočkavo čakali vo svojich triedach, kým kapitáni vyžrebujú družstvo, s ktorým budú zápas hrať. Pravidlá zadané a jasné, prvý ročník Volejbalového turnaja o „Putovný pohár“ sa mohol začať. Hralo sa v telocvični a na školskom dvore a poviem vám, že „napätie by sa dalo krájať.“ Žiaci skandovali, povzbudzovali, držali palce svojmu tímu a bola to skutočne obrovská radosť, pozerať sa na nich. Hrali ako o život!

            Prvé miesto nakoniec patrilo našim deviatakom, ktorí v poslednom zápase porazili aj tím učiteľov a poslednýkrát odznel ich pokrik:“1,2,3…Deviataci.Čo sme ich? Rozbili.“ 🙂 No ich výhra bola zaslúžená! Ako tím boli zohratí a „Putovný pohár“ si právom zaslúžili.

            No víťazmi boli všetci! A koniec koncov, nešlo o výhru, ale o zábavu, čo sa nám aj podarilo!

            A komu vďačiť za tento skvelý nápad? Našim pani učiteľkám – Zuzke Lachovej a Monike Koritkovej, na ktoré sa stačilo len pozrieť a dobrá nálada bola na svete. 🙂 Radosť, nadšenie, očakávanie… To všetko sa dalo odčítať z ich tvárí. Všetci  by sme sa im chceli veľmi pekne poďakovať za  prípravu a organizáciu tohto krásneho dňa. A srdečná vďaka Miestnemu úradu Vajnory, ktorý nám zabezpečil odmeny.

            Premiéra dopadla na jednotku a už teraz sa tešíme na budúci školský rok!

Zuzi, Moni, do tohooo!!!