Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Škola v prírode

           

Tento školský rok si škola v prírode na ZŠ s MŠ sv. Jána Pavla II. vybrala aprílový termín. Napriek chladnému a upršanému počasiu sme prežili týždeň plný radosti, spoznávania krás Slovenska a seba navzájom.

            Centrom nášho týždňa bola Terchová. Tu sme si prešli krížovú cestu, navštívili sme múzeum, pozreli sme si pohyblivý betlehem, vystúpili na rozhľadňu Terchovské srdce, sedeli sme pod obrovskou sochou Jánošíka a navštívili jeho symbolický rodný dom. No boli sme aj ďalej: na farme pri Zázrivej a tiež sme si tam pozreli ručnú výrobu syrových nití, korbáčikov a pareníc. Navštívili sme Brestovskú jaskyňu a Múzeum oravskej dediny.

            Verím, že každý z nás prežil krásny čas a o rok si to (niektorí) zopakujeme 🙂