Ozveny Vianoc

29.januára 2017 bol slávnostný koncert vo Farskom kostole Sedembolestnej Panny Márie vo Vajnoroch. Koncert bol venovaný jubilantovi p. Ondrejovi Demovi k jeho vzácnemu jubileu. Účinkoval Spevácky zbor Jána Pavla II., ktorého zakladateľom bol jubilant. Na slávnostnom koncerte vystúpili aj  žiaci z našej a štátnej školy vo Vajnoroch, ktorých pripravili pani učiteľky zo škôl. Deti spievali detské koledy zo zbierky Vianočné koledy, vinše a hry, ktoré zozbieral náš jubilant. Piesne zaspievali nádherne, čím potešili nielen pána Ondreja Demu, ale všetkých prítomných. Ďakujeme dievčatám: Katke Rakúsovej, Marcelke Mrvovej, Bianke Beňovej, Veronike Hajdu, Danielke Schmidtovej a Emke Gerovej za radosť, ktorú preniesli cez spev na všetkých prítomných.