Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Fašiangová zábava

 

Aj keď je tento rok jeden z najkratších fašiangov, termín pre našu zábavu sa našiel. Telocvičňa a jedáleň sa obliekli do slávnostného šatu a „zákulisný“ tím rodičov sa postaral o ostatné zázraky a novinky.

            Za organizátorov – rodičovské spoločenstvo – zábavu otvorila pani Kubovičová. Po príhovore pani riaditeľky, požehnaní pána farára a po prvom kole valčíkov sa otestovala novinka – teplý bufet. Niektorých z nás to trochu potrápilo. Čo si vybrať z toľkých ponúkaných dobrôt? A to sme netušili, že po večery sa ponukové stoly zaplnia pestrou paletou koláčikov domácej výroby. Spolu s bufetom sa „stravovacia“ časť vydarila na jednotku.

            Hodnotenie pokračuje hudbou a zábavou. Kapela, zložená z rodičov a priateľov školy, vznikla kvôli tejto zábave. No ani odborné ucho by ich nerozoznalo od profesionálov. Dobrý výber skladieb, skvele zahraných a zaspievaných a k tomu sála plná ľudí, ktorí tancovali a bavili sa. Čo viac si môžeme priať? Aj táto časť je hodnotená vysokým bodovým ziskom.

            Vysoké skóre hodnotenia trochu zníži tombola. Nie že by nebola bohatá, práve naopak. Len niektorým sa z nej neušlo a tak „šomrali“. No myslím si, že to treba pripísať na účet pani Šťasteny a nie organizátorom ☺

            Takže celkové hodnotenie je viac ako pozitívne. Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa o hladký priebeh postarali. Je za tým kopec mravenčej roboty, vybavovania a starostí. Ďakujem, že ste sa na to dali a že my, hostia, sme vďaka Vám mohli stráviť krásny večer v super spoločnosti ľudí, ktorí sa vedia baviť a majú radi našu školu.

Výťažok z tejto zábavy vo výške 1110 eur poputuje pre potreby žiakov našej školy.

ĎAKUJEME a už teraz sa tešíme o rok