Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Deň matiek

Deti  našej školy, na Slovensku a v mnohých krajinách sveta si spomenuli na svoje mamičky, babičky osobitne na Deň matiek – tie naše dňa 10. mája 2019 v základnej škole  a 13. mája 2019 v materskej škole. Vzdať úctu všetkým mamičkám, mamkám, možno rôznym spôsobom, napríklad darovaním kytice a recitovaním, tancom či spevom.

Deň matiek patrí medzi najdojemnejšie sviatky – pre každého človeka je jeho matka najdôležitejším človekom na svete. Od detstva až po posledné chvíle pred odchodom z tohto sveta si človek nesie v sebe jedinečný a neopakovateľný obraz svojej matky. Matky, ktorá všetko chápe, odpúšťa, vždy poľutuje a bude stále milovať svoje dieťa bez ohľadu na to, aké ono je. Mama….Od úplného začiatku stráži prvé naše kroky a veľa ráz drží za ruku aj vtedy, keď už kráčame sami. Vnímavá a citlivá, s úsmevom na tvári. Nepovie Ti nie, jej srdce je vždy láskavé. Veľa podobných a krásnych slov, piesní a recitálov bolo počuť na vystúpení pri príležitosti osláv Dňa matiek.

Ďakujeme, že Vás máme, veľká vďaka našim mamám.