Cyklotúra

Písomky dopísané, známky „zaokrúhlené“, jednoducho, pre tento školský rok máme úspešne dobojované. Hlavičky našich detí sme potrápili dosť, a tak sme sa rozhodli oprášiť naše bicykle a vybrali sme sa so žiakmi VI.A a VII.A na našu pilotnú cyklotúru po okolí. Našou prvou zastávkou bola Mohyla M.R.Štefánika, kde sme si oddýchli a poobzerali si krásne okolie Mohyly. Slnko nám svietilo a prejdené kilometre sa zvyšovali, a tak motiváciou do ďalšieho cieľa bola zmrzlina a ľahké občerstvenie. To sme si vychutnali v Ivanke pri Dunaji, odkiaľ sme sa vráti späť do školy.

Naším sprievodcom bol pán učiteľ Martin Jura, ktorému patrí vďaka za náučný cyklosprievod doplnený zaujímavosťami z okolia.  Spoločne sme sa zhodli, že toto určite nebude naša posledná cyklotúra J Tešíme sa na ďalšie spoločné miesta a zážitky.