Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Začiatok školského roka 2022/2023

Školský rok je už v plnom prúde a obdobie prázdnin je len spomienkou. No tento rok sa nám v škole leto pripomína intenzívnejšie než po iné roky. Majú to na svedomí steny a skrinky. Že nerozumiete? Tak vysvetlím.

Počas leta sa v škole nezaháľalo. Šikovní maliari vyrovnali steny, zamurovali nepotrebné dvere a dali stenám chodby a tried na poschodí nový šat (Netreba sa obávať. Prízemie je tiež v pláne J) No a pre žiakov na hornej chodbe pribudli skrinky. Dúfam, že odzvonilo odkopnutým papučiam a hľadaniu majiteľov mikinám, bundám, čiapkam…

A tým letné práce v škole neskončili. V podkroví pribudli laboratórne stoly, čo umožní kvalitnejšiu výučbu hlavne chémie, ale aj iných predmetov.

A aby toho nebolo málo, keďže na prízemí, asi ako mnohí vo Vajnoroch, máme problém s nadmernou vlhkosťou, osadili sme v dvoch triedach rekuperačné jednotky, ktoré by mali vylepšiť kvalitu ovzdušia v triedach.

No toto všetko by sa nedalo bez pomoci mnohých ľudí. Ak mám byť konkrétnejšia, tak laboratórne stoly máme vďaka Občianskemu Združeniu VI-GROUP. No a skrinky sú vďaka všetkým, ktorí prispeli 2% z daní do Občianskeho Združenia pri ZŠ bl. Jána Pavla II.

Ďakujeme