Vyhodnotenie zberu papiera

V mesiaci október prebiehal zber papiera. Zapojili sa do neho viacerí žiaci, čomu sa veľmi tešíme.

V rámci vyhodnotenia tried:

1. miesto získala trieda III. A – celkovo nazbierali 358 kg papiera, čo je v priemere 15 kg na jedného žiaka. Za odmenu strávia jeden určite super deň s pani učiteľkou triednou mimo školy.
  2. miesto získala trieda IV. A – celkovo nazbierali 230 kg papiera, čo je v priemere 10 kg na žiaka a sladká odmena ich určite neminie.
  3. miesto získala trieda I. A – celkovo nazbierali 132 kg papiera, čo je v priemere 6 kg na žiaka a sladká, síce trošku menšia, odmena ich určite tiež neminie.

Čo sa týka jednotlivcov:

1. miesto – Matej Ottava z III. A triedy nazbieral 345 kg papiera
  2. miesto – Pavol Farkaš zo IV. A triedy nazbieral 170 kg papiera
  3. miesto – Adam Frimmer zo IV. A a Viktória Barátová z I. A – obaja nazbierali po 60 kg papiera

A samozrejme, naši škôlkári nezaostávali a taktiež sa zapojili do zberu papiera: Miško Kriška nazbieral 337 kg papiera a Agátka Krchňavá nazbierala 23 kg papiera.

Všetci dostali sladké odmeny, aby nabrali opäť energiu po toľkom zbieraní papiera ☺