Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Vitajte na dňoch otvorených dverí

          Vážení a milí!

Neváhajte a pristúpte bližšie! Uvidíte, čo ste ešte nevideli a dozviete sa, čo ste ani netušili!

          Chceli sme Vás takto osobne privítať v našej škole, no jeden malý, oku neviditeľný, vírus, úplne zmenil naše plány. Niektorí ľudia sa však neradi vzdávajú. Keď zatvoria predné dvere, skúsia, či tie zadné nie sú náhodou otvorené. Preto otváram zadné – virtuálne dvere našej školy.

Pre ľudí, ktorí majú radi stručnosť a vizuálnu prehľadnosť, dávame do pozornosti plagát, ktorý Vám predstaví našu ponuku .

Pre tých, ktorí majú viac času, je tá istá ponuka spojená so sprievodným slovom. Vstup pre záujemcov sa práve otvára:

          Vďaka technike si môžete pozrieť, v akých priestoroch prebieha výučba. Kde budú Vaše deti riešiť čítanie, či matematiku, kde bude fungovať technika,  kde sa poriadne zapotia pri hrách a iných športových činnostiach a tiež, kde v prípade zlého počasia, sa ukrývajú deti a učitelia z ŠKD.

          Po prehliadke školy by Vás mohlo zaujímať, čo vlastne ponúkame Vám a hlavne Vašim deťom. V tom Vám pomôže prezentácia vytvorená z niektorých našich aktivít a akcií

          Veríme tomu, že sa mnohým z Vás naša škola zapáčila a radi by ste zapísali Vaše dieťa práve sem. Na to potrebujete vedieť termín zápisu. Túto významnú udalosť máme naplánovanú na 12. až 18. apríla 2021 a bude prebiehať elektronicky. Ale k tomu bude potrebné sledovať našu webovú stránku, kde sa informácie budú aktualizovať a upresňovať. 

          Teraz si vieme predstaviť, že Vám v hlave krúži pár otázok, ktoré by ste sa radi opýtali. Tak neváhajte a položte ich priamo riaditeľke školy. Tá sa na Vás teší na online stretnutiach v utorok 16. marca 2021 v čase 13:00 – 14:00 na https://zoom.us/j/92353256682   a vo štvrtok 18. marca 2021 v čase 16:00 – 17:00 na https://zoom.us/j/97624052870 .

          No a my sa tešíme, že Vaše deti v septembri privítame ako aj naše deti a Vy rozšírite rady rodičov a priateľov našej školy.

Zamestnanci ZŠ s MŠ sv. Jána Pavla II. v Bratislave – Vajnoroch

Ďalšie informácie môžete získať aj na zsjanapavla@gmail.com alebo 0904 738 395