Vianočná pošta

Školský parlament opäť prišiel s peknou myšlienkou, ako potešiť svojich spolužiakov, pani riaditeľku, pani zástupkyňu, pani učiteľky a pani vychovávateľky a vychovávateľov.

Šikovné dievčatá pripravili krásne plagáty a spoločne sme ich nalepili na prízemie a poschodie, aby si ich všetci všimli.

Žiaci usilovne a zo srdiečka písali listy, balili drobnosti pre tých, ktorých majú radi. No i pre tých, ktorých by chceli potešiť.

Dievčatá vyzbierali poštu, následne sme ju triedili a v deň rozdávania sa „premenili“ na vianočných poštárov a milé drobnosti rozdali všetkým, ktorým boli určené. Očká žiakom žiarili ako hviezdičky. Tešili sa, že na nich niekto myslí. Otvárali ich s veľkou zvedavosťou a slová v listoch a ručne vyrobených vianočných pohľadniciach doslova „hltali“. A čítalo sa veru všade – v triedach, na chodbách i na školskom dvore.

Obrovskú radosť sme mali i my učitelia, pani riaditeľka, pani zástupkyňa a pani vychovávateľky, pretože ste nezabudli ani na nás.

Veľmi si to vážime a zo srdca ďakujeme!