Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Školský dvor v materskej škole

Tento rok sme sa rozhodli zveľadiť náš škôlkarsky dvor. Dali sme vyrobiť lavičky pre deti ku záhradnému domčeku. Lavičky si deti vedia samy prenášať pretože majú optimálnu veľkosť aj váhu pre detské rúčky.  Deti hneď vymysleli hry, v ktorých ich použijú. Najväčší úspech zatiaľ majú pri Talianskej pizzerii v záhradnom domčeku, kde vás čašníci usadia aj predstavia dennú ponuku. A naši pieskový cukrári ponúkajú aj všelijaké dezerty. Všetci ste srdečne pozvaní 😊

K tomu sa nám podarilo objednať aj kolobežky na exteriérové hry. Deti si tak trénujú nielen rovnováhu ale aj pravidlá premávky a podelenie sa o veci. Od kedy ich máme pobyt vonku sprevádzajú malý policajti, ktorý sa vedia vďaka kolobežkám rýchlo premiestniť na miesto činu a referovať pani učiteľkám čo sa kde stalo.