Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Predškoláci v základnej škole

 

V stredu 15. marca 2023 sa na našich chodbách ozýval džavot detí ešte viac ako inokedy. Prišli k nám predškoláci z našej materskej škôlky sv. Jána Pavla II., ale i z Materskej školy Koniarkova a z ich elokovaného pracoviska. Hneď na začiatku sa ich ujali naše ôsmačky, rozdelili sa do štyroch skupín a začali putovať po základnej škole. Mali štyri stanovištia, kde sa porozprávali o písmenkách, farbách a vyfarbili si pekné obrázky, na ďalšom stanovišti si detičky zaspievali a zatancovali, na treťom stanovišti zdolávali v telocvični prekážkovú dráhu a na poslednom stanovišti si ozdobovali ceruzky.

Pevne veríme, že okrem ozdobených ceruziek si so sebou odniesli detičky veľa pekných zážitkov.

Ďakujeme pani učiteľkám materských škôl za ich spoluprácu a snáď o rok sa opäť vidíme ☺