Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Noc s Bibliou

Z piatka 2.12. na sobotu 3.12. 2016 sa uskutočnila už tretia Noc s Bibliou. Vlani to bolo počas pôstneho obdobia s témou Veľkonočného trojdnia a preto tento rok padla voľba na adventné obdobie.

Bdenie, obrátenie, nádej a radosť boli témy tohtoročného stretnutia nad Svätým písmom. Záverom každej časti bola tvorba vlastného adventného venca, do ktorého si žiaci zapisovali to, čo ich v danej téme najviac oslovilo.

Verím, že všetci sme si z tohto večera niečo odniesli. Verím, že to nebol len zvláštny pocit spať v škole, ale aj lepšie spoznanie Písma. Otec Jozef nás všetkých povzbudil, aby sme z neho čítali každý deň kúsok. Má to zmysel. Sväté písmo je list, ktorý Boh píše špeciálne pre každého z nás. Otvorme ho a čítajme. A možno aj o rok na ďalšej Noci s Bibliou.