Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Korčuľovanie v ŠKD

Tohtoročná zima je opäť taká, akú my v Bratislave poznáme. Voláme ju pani zima – nezima. Možnosti na zimné radovánky, šantenie a športovanie na snehu sú naozaj veľmi ťažko aplikovateľné. Ale to vôbec nevadí, pretože vieme, kde našu zimu hľadať. A nielen zimu, ale aj poriadny ľad. Žiaci z ŠKD zo Základnej školy sv. Jána Pavla II. sa vyšantili na ľadovej ploche na Bratislavskom zimnom štadióne Ondreja Nepelu a zaplnili ľadovú plochu do posledného miestečka, kde pod vedením športových trénerov absolvovali výcvik korčuľovania. Úsmevy, ale aj drobné slzičky sa miešali na tváričkách detí skúsenejších, ale aj detí, ktoré stáli na korčuliach po prvý krát. Vďaka profesionálnu prístupu trénerov zo športového klubu Jumping Joe Bratislava, sa všetci naučili a zdokonalili v korčuľovaní.

Ďakujeme rodičom za ústretovosť a pánovi Fašungovi za pomoc pri preprave na štadión.

Spokojnosť, napredovanie a zdravý životný štýl našich detí je naším prvoradým úmyslom.