Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Deň matiek

 

            Druhú májovú nedeľu viac znie poďakovanie mamičkám, za ich obetavú prácu, ktorú pre nás robia.

            Už tradične Miestny úrad Vajnory usporadúva popoludňajší program zložený z čísel jednotlivých škôl a škôlok. Tento rok sme prispeli básňou pre mamičky, divadielkom o troch prasiatkach a tanečným vystúpením. Šikovnosť a tvorivosť našich detí (za podpory pani vychovávateliek) potešila všetky mamičky, babičky, prababičky i krstné mami.

            Na našej škole sme pokračovali v štýle, ktorý začal minulý rok. Telocvičňa sa v stredu 17. mája premenila na jednu veľkú herňu spoločenských hier. Pracovníci firmy, ktorí hry priniesli, sa premenili na chodiace návody a každému ochotne porozprávali, ako ktorú hru hrať. Vedomostné, postrehové ale aj krásne bláznivé hry spríjemnili popoludnie všetkým, ktorí prišli.

            Čo nás veľmi tešilo bol fakt, že sme museli dopĺňať stoly a lavice, aby si každý našiel to správne hracie miesto. Zaujatosť hrou, úsmevy na tvári či výbuchy smiechu boli signálom, že je všetko tak ako má byť. A tiež aj znak víťazov. Tými boli všetci, ktorí sa bavili a bolo im spolu dobre.