Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Deň Jána Pavla II.

 

Keď máme sviatok, tak oslavujeme. Pozveme si domov ľudí, ktorých máme radi, pripravíme občerstvenie a spolu prežijeme pár krásnych a veselých chvíľ.

            V októbri má sviatok patrón našej školy – sv. Jána Pavol II. Aj jeho sviatok sme chceli osláviť, preto sme do školy pozvali ľudí, ktorých máme radi – našich žiakov, ich rodičov a učiteľov. O občerstvenie sa postarali pani učiteľky spolu so žiakmi (chlebíčky, picové slimáky a banány v čokoláde boli úžasné J). Bábovky boli dielom pani učiteliek. A čo spoločný program? Bol pestrý. Kto mal chuť, mohol si zmerať svoje sily na prekážkovej dráhe, alebo naháňať loptu (vraj sa to volá futbal, ale to na školskom dvore bolo oveľa zábavnejšie J). Tí menej športovo zdatní alebo športom unavení si mohli oddýchnuť pri tvorivých činnostiach: modelovať, dekorovať tašku, robiť obrázky pomocou korálikov a žehličky, či len tak si kresliť. Na záver prišla vybíjaná – učitelia a rodičia proti deťom. Vidieť prváčence prvýkrát hrajúce túto hru bolo niečo úžasné. Ocenili to aj rodičia, ktorí (síce tesne, ale predsa) prehrali.

            A čo na záver. Som rada, že sa konajú oslavy. Som rada, že sa vždy nájdu ľudia, ktorí sa prídu zabaviť, porozprávať a prežiť veselý čas v škole. Dúfam, že o rok sa na oslave nášho patróna opäť stretneme.

A ďakujeme rodičovskému spoločenstvu za spoluprácu pri prípravách