Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Deti oslávili svoj sviatok

 

Na školské lavice v tento deň všetky deti rýchlo zabudli, no a my sme im to veľmi radi umožnili . Veď majú svoj sviatok, tak nech si ho užívajú plnými dúškami.

Prvý stupeň navštívil detský svet Buppi, kde sa vybláznili v penových guličkách, prekonávali bludisko a poskákali si na trampolínach.

Škôlkari sa nedali zahanbiť. Na dvore im od rána pred očami rástol skákací hrad a vykúkajúce očká z okna prezrádzali, že si užijú svoj deň naplno. Okrem poriadneho skákania im do rytmu vyhrávali obľúbené pesničky a čo bolo mega? Stroj na výrobu bublín 😊 Nič viac veru nechýbalo, radosť v očkách signalizovala spokojnosť z každej strany.

            Tento krásny deň, Deň detí, sme so žiakmi druhého stupňa odštartovali v telocvični spoločnou modlitbou. K volejbalovému turnaju sme tento rok pridali aj futbalový, nech sa cvičí z každej strany😊

Počasie nám od rána prialo a úsmevy na tvárach detí výbornú náladu len podčiarkli. Pozorne počúvali pokyny, po ktorých sa zaradili do tímov a turnaj sa mohol začať. Hralo sa o 1., 2., 3. miesto v obidvoch kategóriách a novinkou bolo ocenenie najlepšieho brankára, najlepšieho strelca a najlepšieho volejbalistu. No a nesmela chýbať hlavná výhra, ktorou je putovný pohár.

 Balóny, píšťalky a hlasné povzbudzovanie dotvárali skvelú atmosféru. V altánku bolo pre všetkých pripravené melónové osvieženie, citrónová limonáda a samozrejme aj niečo na doplnenie energie. Na ihrisku i v telocvični sa hralo ako o život.  „DO TOHO“ sa ozývalo z každej strany. Radosť pozerať sa na nich!

Družstvá sa premiešavali a pre mladších žiakov nebolo najmenším problémom hrať proti starším. O výhru išlo každému jednému z nich, no ich zápal do hry bol vždy v súlade s pravidlami  fair-play. Do hry išli nielen so stopercentným nasadením, no vložili do nej aj kus svojho srdca.

Víťazom srdečne gratulujeme a veríme, že sme spoločne prežili jeden krásny Deň detí.

…DO TOHO!

                                                                                                                                            Tešíme sa už teraz na tento deň v novom školskom roku 😊