Darujte 2%

Vážení priatelia školy,

obraciame sa na Vás s prosbou prispieť 2% z Vašich daní, ktoré môžete poukázať na Občianske združenie Podobenka z Vajnor, ktorá nás v tomto roku zastrešuje do konca apríla 2017. Tlačivá si môžete vyzdvihnúť  na ekonomickom oddelení  ZŠ, na nástenke vo vestibule školy alebo priamo stiahnuť z našej www.zsjanapavla.sk
Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0911 948 971; 0904 738 395.
Občianske združenie i naďalej pomáha vytvárať príjemné prostredie a vhodné podmienky pre naše deti, a preto veríme, že aj tento rok sa rozhodnete venovať 2% zdaní našej škole a oslovíte aj Vašich priateľov a známych.
Získané financie plánujeme použiť na výmenu podlahovej krytiny a vymaľovanie interiéru celej školy, mimoškolské aktivity žiakov, nákup školských pomôcok a podporu zdravého životného štýlu detí školy. V predchádzajúcich rokov sa  2% využili na rekonštrukciu budovy školy.
Za podporu Vám vopred ďakujeme.
Poukázanú sumu 2 % prosíme nahlásiť na ekonomické oddelenie školy telefonicky, osobne alebo emailom: zsjanapavla@gmail.com.