Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Atletický piatok žiakov základných škôl

Žiaci našej základnej školy, ktorí navštevujú atletický krúžok, sa v piatok 9.2.2018 zúčastnili atletických pretekov pre základné školy Bratislavskej oblasti  – Atletický piatok.

V prvej atletickej disciplíne behu na 150 m bol najrýchlejší z našich pretekárov Adam Kling, dosiahol čas 23,80s. Za ním dobehol Michal Meško.  Jeho výkon 24,88s a ako tretí sa umiestnil Denis Procházka s výkonom 25,04 s.

V skoku do diaľky Denis Procházka obsadil 8. miesto s výkonom 305 cm.

Žiaci atletického krúžku ZŠ s MŠ sv. Jána Pavla II. nacvičovali pod vedením pána učiteľa TV Š. Bielika najmä štafetový beh, čo sa im vyplatilo. V rámci základných škôl Bratislavy získali vynikajúce 1.miesto za čas 2:21,78 min. Blahoželáme našim žiakom – atlétom  k novým osobným rekordom. Ak budú svedomito trénovať, určite sa dočkáme nových úspechov na atletických pretekoch v roku 2018.