Vážení priatelia školy,

obraciame sa na Vás s prosbou prispieť 2% z Vašich daní, ktoré môžete poukázať na Občianske združenie pri ZŠ s MŠ bl. Jána Pavla II., Osloboditeľská 27, 831 07 Bratislava, IČO: 42181879. Tlačivá si môžete vyzdvihnúť  na ekonomickom oddelení  ZŠ, na nástenke vo vestibule školy alebo priamo stiahnuť tu

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0911 948 971; 0904 738 395.

Občianske združenie i naďalej pomáha vytvárať príjemné prostredie a vhodné podmienky pre naše deti, a preto veríme, že aj tento rok sa rozhodnete venovať 2% z daní našej škole a oslovíte aj Vašich priateľov a známych. Získané financie plánujeme použiť na výmenu podlahovej krytiny a vymaľovanie interiéru celej školy, na dokončenie podkrovia školy, mimoškolské aktivity žiakov, nákup školských pomôcok a podporu zdravého životného štýlu detí školy.

V predchádzajúcich rokov sa  2% využili na rekonštrukciu budovy školy a modernizáciu školy.

Za podporu Vám vopred ďakujeme.

Vedenie školy

Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby_01-2018.pdf