Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Účelové cvičenie

 

Tohtoročné účelové cvičenie sa piataci a šiestaci rozhodli stráviť na obľúbenom mieste – na Železnej studienke. Septembrové počasie nám doprialo lúče slnka, teda nám nič nebránilo užiť si deň. Po menších športových aktivitách prešli okolím a spoločne zhodnotili, že máme krásnu prírodu a na toto miesto sa určite vrátia znova.

Siedmaci a ôsmaci prešli Vajnorskými vinohradmi na Mahrovu búdu. Šikovní skauti pripravili pahrebu, založili oheň a všetci sme si mohli pochutnať na slaninke, klobáske a iných dobrotách.

Naši najstarší žiaci sadli na bicykle. Zastávkou bol Pustý kostolík, kde sa občerstvili, zahrali si volejbal a tí zdatnejší predviedli svoje zručnosti s bicyklom. Pokračovali do Rače, kde sa niektorí veru aj zapotili pri stúpaní do mierneho kopčeka. Cesta pokračovala k Šúrskemu jazeru a putovanie zakončili vo Svätom Jure na pizzi.

Tešíme sa, že počasie nám tento rok prialo a mohli sme si ešte aj v tomto mesiaci vychutnať teplé slnečné lúče 😊