Zadaj kľúčové slovo

Aktuality

Letný školský tábor

Konečne prišiel dlhoočakávaný deň – 30. júna, kedy sa opäť zatvára brána za ďalším školským rokom a začínajú prázdniny, ktoré snáď budú plné radosti, smiechu, oddychu a krásnych chvíľ.

Ale čo to? Je 1. júla a v škole počuť kopec detských hlasov?! Aáááá. Začína sa školský letný tábor, ktorý bude pokračovať až do 9. júla 2021.

Ste zvedaví, čo sme robili? Boli sme napríklad v Smolenicich pozrieť na zámku, ale i vo včelej záhrade. Vybrali sme sa peši z Vajnôr do Svätého Jura, kde nám miestny pán farár veľa porozprával o ich kostole, ale boli sme i vo zvláštnej pizzérii. Červený kameň nás upútal nie len svojím zámkom, ale i rôznymi sovami, orlami, sokolmi a podobnými dravými vtákmi. Boli ste už vo vajnorskom družstve? Tiež tam môžete vidieť a zažiť veľa nového. A pozerali ste už fotky a myslíte si, že sme boli aj v Afrike? To zase nie, stačila nám bratislavská ZOO ☺ A samozrejme nechýbali rôzne súťaže, vyrábanie tričiek, oblievačka a veľa ďalších spoločných hier.

Bolo určite veselo a ďakujeme pedagógom školy, že sme mohli mať i takéto netradičné prázdninové dni v škole.